
Перли барочний Біва 12х7х3 мм 2 шт Білий
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 5_29_18a1
+380 (67) 458-28-57
київстар- +380 (66) 179-95-64водафон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| матеріал | барних перлів |
| розмір намистин | приблизно 12х7х3 мм |
| отвір | 0,8 мм |
| кількість намистин | ціна за 2 шт. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені намистини | Перли |
| Отвір | 0,8 мм |
| Розмір | 12х7 мм |
| Форма | Бароковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

