
Перли Барковий "Мабе" 15х12 мм 6 шт Білий з Пекламутровим відливом
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 5_29_17
+380 (67) 458-28-57
київстар- +380 (66) 179-95-64водафон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| матеріал | барних перлів |
| розмір намистин | приблизно 15х12 мм |
| отвір | 0,8 мм |
| кількість намистин | 6 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15х11 мм |
| Камені намистини | Перли |
| Отвір | 0,8 мм |
| Форма | Бароковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

